EDM22X1.5V
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
EDM22X1.5V
WD seal M22 Viton
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
19.6 mm
Diameter utv.
24.3 mm
Höjd
1.5 mm
Modell kod
WM2215VI
Märke namn
Gates
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C