EDFM-5-12VDC
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
EDFM-5-12VDC
Spole ORTA 12VDC, EDFM
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Current type
DC
Diameter inner
14.2 mm
Length
40 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
26 W
Voltage
12 V
Package size
Barcode
305977
Gross weight
0,214 Kg
Net weight
0,214 Kg
Country of origin
swe
Product information
Spole ORTA 12VDC, EDFM