EDF-10-3-2-24VDC
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
EDF-10-3-2-24VDC
VÄLJARV. ORTA G1/2'' 3/2 24VDC
Specifications
Dimensions and shipping
Antal väger/positioner
3/2
Flödeshastighet nominell LMin
75 lpm
Gänga
G 1/2 BSP
Märke namn
Hydraspecma
Spänning
24 V
Ström
DC
Tryck max.
210 bar