DSP3/52-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
DSP3/52-SY
Svetsplatta Dubbel 19-25.4mm x2, Lätta Serien, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
4
Antal rörhållare
2
B
30 mm
Bredd
30 mm
D
12 mm
DIN storlek
3
Grupp Stauff
3
H
6,5 mm
L1
102 mm
L2
33 mm
L3
52 mm
Längd
102 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Stauff
S
3 mm