DSLK2172172PAH
Package size:
25 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DSLK2172172PAH
Rörklamma Slät Ø17mm DIN3015 Dubbla Serien, Polyamid
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
17,2 mm
Diameter pipe
17,2 mm
H
26 mm
L1
53 mm
L2
29 mm
Material
Polyamide
Number of bolts
DIN 3015 part 3
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Smooth
Width
30 mm
d2
7,2 mm
Package size
25 par
Barcode
212274
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Täckplatta 12.7-26.9mm, Tunga Dubbla Serien
Partnumber:
DPAD4S
1 st
KLAMMER DOBLE 6MM
KLAMMER DOBLE 6MM