DM8003K38
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8003K38
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 38 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
107,95 mm
B
63,5 mm
C
54,61 mm
Diameter rör
38 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Vinkel
90 °
Package size
Barcode
325838
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Product datasheet
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Partnumber:
DM80068G38
Package size:
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Partnumber:
DM8002K50
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast