DFK150SS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
DFK150SS
DFK-liitospanta 5"-6"
Specifications
Dimensions and shipping
Materiale
Stainless steel
Mærke navn
Hydraspecma
Package size
Barcode
418025
Gross weight
0,30 Kg
Net weight
0,30 Kg
Country of origin
FI
Product information
Klämring Säkring DISAFLOW 6" 150mm Syrafast
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Hose coupling Disab DFS
Hose coupling Disab DFS
Partnumber:
DFS076
DFS-letkuliitin 5"
DFS-letkuliitin 5"
Partnumber:
DFS125
Hose coupling Disab DFK
Hose coupling Disab DFK
DFK200
DFK-liitospanta 5"-6"
DFK-liitospanta 5"-6"
DFK150
DFT-tiiviste 5" ja 6"
DFT-tiiviste 5" ja 6"
DFT150
Hose coupling Disab DFT
Hose coupling Disab DFT
DFT150
DFS-letkuliitin 3"
DFS-letkuliitin 3"
DFS076
DVR-vesijäähdytysrengas 6"
DVR-vesijäähdytysrengas 6"
DVR150
DFS-letkuliitin 4"
DFS-letkuliitin 4"
DFS100SS
DFB-tulppa 6"
DFB-tulppa 6"
DFB150
DFV-hitsattava liitin 4"
DFV-hitsattava liitin 4"
DFV100
DFS-letkuliitin 6"
DFS-letkuliitin 6"
DFS150
DFS-letkuliitin 8"
DFS-letkuliitin 8"
DFS200
KRK-letkunkiristin 4"
KRK-letkunkiristin 4"
KRK116-106
Hose coupling Disab KRK
Hose coupling Disab KRK
KRK116-106
KRK-letkunkiristin 6"
KRK-letkunkiristin 6"
DFK-liitospanta 8"
DFK-liitospanta 8"
DFK200
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV150SS
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV150
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV-hitsattava liitin 6"
DFV150L
DFV-hitsattava liitin 8"
DFV-hitsattava liitin 8"
DFV200
DFB-tulppa 4"
DFB-tulppa 4"
DFB100
DFB-tulppa 6"
DFB-tulppa 6"
DFB150SS
Hose coupling Disab DFB
Hose coupling Disab DFB
DFB200
DFB-tulppa 8"
DFB-tulppa 8"
DFB200
DFT-tiiviste 8"
DFT-tiiviste 8"
DFT200
DFY-Y jakohaara 6"/2x6"
DFY-Y jakohaara 6"/2x6"
DFY150/2X150
DFU-supistusliitin 6"->4"
DFU-supistusliitin 6"->4"
DFU150/100SS
Hose coupling Disab DFU
Hose coupling Disab DFU
DFU150/100SS
DFU-supistusliitin 6"->4"
DFU-supistusliitin 6"->4"