DD5-90110
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
25 st
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
DD5-90110
Slangklammer W5 90-110 Bredd=12mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter max.
110 mm
Diameter min.
90 mm
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
364265
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation