DD5-220240
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
10 st
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
DD5-220240
Slangklammer W5 220-240 Bredd=12mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter max.
240 mm
Diameter min.
220 mm
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Package size
Barcode
364278
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information