DD5-180200
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
DD5-180200
Slangklammer W5 180-200 Bredd=12mm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter max.
200 mm
Diameter min.
180 mm
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Package size
Barcode
364274
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Product Sheet
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Partnumber:
O2-1113
Package size:
100 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
Partnumber:
C406
1 frp
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
1 frp
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m