DD5-160180
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
DD5-160180
Slangklammer W5 160-180 Bredd=12mm
Tillbehör (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter min.
160 mm
Diameter max.
180 mm
Materialkvalitet
1.4401 / AISI316
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
DIN 3017
Åtdragning moment
7 Nm
Package size
Barcode
364272
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Product Sheet
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Partnumber:
35E20
Package size:
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
10 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
40E20
38E20
A1-814
100 st
60E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
AB1-1524
50 st
70E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
65E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Buntband 3.6x300. UV. Svart Nylon. 6.6. 100st/frp
BBUV-3.6X300-S
1 frp
75D20
SLANGKLAMMER 74-80 ENKEL W5-SYRAFAST
80E20-SY
50E20
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM
170D25
8 st
115D20
Sortimentslåda Klammer 270 W4 9/12mm
ABA-270-W4
1 st
160D25-SY
45E20
Slangklammer W2 50-70 bredd=12mm