DD4-80100
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
DD4-80100
Hoseclamp ASFA-S W4 Ø80-100/12mm
Tillbehör (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Varenummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
400 hours salt spray ASTM B-117
Diameter max.
100 mm
Diameter min.
80 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4301 / AISI304
Model code
ASFA-S 80-100/12 W4
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Pakke str.
25 st
Stregkode
224751
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
ASFA-S Worm-Drive hose clip Ø80-100/12mm W4
Product Sheet
Links
Product datasheet
Product datasheet
Andre kigger på
Slangklammer DIN3017 W4 12mm DD4 Rostfri
Varenummer:
DD4-210230
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
35E20
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
40E20
A1-814
100 st
38E20
AB1-1524
50 st
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
60E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
70E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
1 frp
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
45E20
50E20
SLANGKLAMMER 74-80 ENKEL W5-SYRAFAST
80E20-SY
75D20
Slangklammer typ Pa-Ri 100-110 DUBBEL W1
110D20
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM
170D25
8 st
50D20
115D20-SY
Slangklammer W2 50-70 bredd=12mm