DD4-200220
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
DD4-200220
Slangklammer W4 200-220 bredd=12mm
Tilbehør (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Varenummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
400 hours salt spray ASTM B-117
Diameter max.
220 mm
Diameter min.
200 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4301 / AISI304
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Pakke str.
Stregkode
297772
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information