DD4-110130
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
DD4-110130
Slangklammer W4 110-130 bredd=12mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter min.
110 mm
Diameter max.
130 mm
Materialkvalitet
1.4301 / AISI304
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
400 hours salt spray ASTM B-117
Standard DIN
DIN 3017
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Åtdragning moment
7 Nm
Package size
25 st
Barcode
224739
Gross weight
0,047 Kg
Net weight
0,047 Kg
Country of origin
swe
Product information
Product Sheet
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Partnumber:
O2-1113
100 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
Partnumber:
C406
1 frp
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
1 frp
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m
C403
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
10 st
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
D4-0812
50 st
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
Buntband 7,6x450, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-7.6X450-S
Pari clamp 76-85mm - 20x1.0mm - 2 bolts - AISI316