DD1-100120
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
DD1-100120
ASFA-S WORM-DRIVE HOSE CLIP 100-120/12 W1
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
144 hours salt spray test ASTM B-117
Diameter max.
120 mm
Diameter min.
100 mm
Hexagon
7 mm
Material
Steel
Material quality band
1,0935
Material quality bolt
1,0214
Material quality housing
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
Torque tightening
7 Nm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Intrastat code
Product information
Product datasheet
Links
Product datasheet
Video
Video
Others has been looking for
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Partnumber:
O2-1113
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m
C403
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
D4-0812
50 st
200 st
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
1 st
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
10 st
Pari clamp 170-180mm - 25x1.0mm - 2 bolts
180D25
8 st
Pari clamp 76-85mm - 20x1.0mm - 2 bolts - AISI316