D2-100120
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
D2-100120
Slangklammer W2 100-120 bredd=9mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
144 hours salt spray test ASTM B-117
Diameter max.
120 mm
Diameter min.
100 mm
Material quality
1.4016 / AISI430
Material quality band
1.4016 / AISI430
Material quality bolt
1,0214
Material quality housing
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
4 Nm
Width
9 mm
Package size
25 st
Barcode
297788
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Product Sheet
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Partnumber:
O2-1113
Package size:
100 st
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
1 frp
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts