Coil D14E-30W-24D-H
Coil D14E-30W-24D-H
Varenummer:
D14E-30W-24D-H
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
222 mm
Length
59 mm
Model
D14E
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
30 W
Protection class
IP 65
Voltage
24 V