D1-110130
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
D1-110130
Slangklammer W2 110-130 bredd=9mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
144 hours salt spray test ASTM B-117
Diameter max.
130 mm
Diameter min.
110 mm
Hexagon
7 mm
Material
Steel
Material quality band
1,0935
Material quality bolt
1,0214
Material quality housing
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
Width
9 mm
Package size
25 st
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Intrastat code
Product information
Product datasheet
Links
Product datasheet
Video
Video
Others has been looking for
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Partnumber:
35E20
Package size:
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
10 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
A1-814
100 st
38E20
40E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
AB1-1524
50 st
60E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
70E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
75D20
65D20
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM