C22S3-D24K7/10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
C22S3-D24K7/10
Spole Duplomatic DS3 24VDC Deutsch kontakt
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Duplomatic
Current type
DC
Diameter inner
22 mm
Length
50 mm
Plug type
Deutsch
Power W
31 W
Voltage
24 V
Pakke str.
Stregkode
415635
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Andre kigger på
Coil M19-24RA-33W-DN
Coil M19-24RA-33W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Spole Duplomatic DS3 220DC DIN kontakt
Varenummer:
C22S3-D220K1/12
Min. bestillingsenhed er:
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
740224D
Coil 24 VDC
Coil 24 VDC
MR-060-O-24DC
Spole Vickers 24VDC
Spole Vickers 24VDC
300AA00128A
Spole Vickers 24V för DG4V3 DIN
507848
Spole SUN 24VDC J-T 22W
Spole SUN 24VDC J-T 22W