BKH-30S-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
BKH-30S-SY
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M42x2 DN25 30S SW14 350bar Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter pipe
30 mm
Lever
Inclusive
Lever type
Straight
Material
Stainless steel
Material ball valve body
Stainless steel
Material ball valve housing
Material ball valve lever
Zinc
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Sealing material
NBR, POM (Acetal)
Series
S
Thread ISO standard
ISO 8434-1
Förpackningsstorlek
Streckkod
205159
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Länkar
Certificates
Certificates
Andra tittar på
Kulventil BKH 2-väg Utv-M18x1.5 DN10 12L SW9 500bar Syrafast