BKH-28L-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
BKH-28L-SY
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M36x2 DN25 28L SW14 350bar Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
28 mm
Gänga ISO standard
ISO 8434-1
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Serie
L
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Package size
Barcode
233010
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Links
Certificates
Certificates
Others has been looking for
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/2'', 500 bar
Partnumber:
BKH-G12
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/8'', 500 bar
Partnumber:
BKH-G38
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/4'', 500 bar
BKH-G14
Handtag SW9 Vinkel Skruv/Täckbricka, L=115 H=45, Zink-Nickel
HSW9-VINKEL-ZN-110
Kulventil BK3, 3-vägs L, Inv-G3/4'', 315 bar
BKL3-G34
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/4'', 420 bar
BKH-G34
Kulventil BKH 2-vägs, Utv-M18x1.5, DN10 12L SW9, 500bar
BKH-12L
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1'', 350 bar
BKH-G1
Kulventil BK3, 3-vägs L, Inv-G3/8'', 500 bar