BKH-25S-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
BKH-25S-SY
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M36x2 DN20 25S SW14 350bar Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MHA Zentgraf
Diameter pipe
25 mm
Lever
Inclusive
Lever type
Straight
Material
Stainless steel
Material ball valve body
Stainless steel
Material ball valve housing
Material ball valve lever
Zinc
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
27365
Number of ways/positions
2/2
Pressure max.
400 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Sealing material
NBR, POM (Acetal)
Series
S
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Thread ISO standard
ISO 8434-1
Förpackningsstorlek
Streckkod
205156
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Kulventil 2-vägs, Utv-M36x2, Syrafast, 25S 350BAR DN20 SW14
Länkar
Product datasheet
Certificates
Product datasheet
Certificates
Others has been looking for
Kulventil BKH 2-väg Utv-M18x1.5 DN10 12L SW9 500bar Syrafast