BKH-20S-DN16
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
BKH-20S-DN16
2-tieventtiili
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Activation
Manual
Brand Name
MHA Zentgraf
Corrosion resistance
300 hours DIN 50021
Diameter pipe
20 mm
Material
Steel
Number of ways/positions
2/2
Pressure max.
420 bar
Series
S
Surface treatment
ZnFe
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-20 °C
Pakke str.
Stregkode
471619
Brutto vægt
0,788 Kg
Netto vægt
0,788 Kg
Oprindelsesland
DE
Produkt information
M30x2 uk 420bar DN16
Data sheet
Links
Product datasheet
Product datasheet
Andre kigger på
Kulventil BKH 2-väg Utv-M18x1.5 DN10 12L SW9 500bar Syrafast
Varenummer:
BKH-12L-SY
Min. bestillingsenhed er:
Ball valve DN13 - Ø18L
Ball valve DN13 - Ø18L
Varenummer:
BKH-18L
Ballvalve BKH 2-way Female 3/4" BSP with 2 mounting holes
BKH-G34-BO
Kulventil BKH SAE Fläns 2-vägs, 1'' DN25 6000 PSI, 350 bar
GEF-DN25-SAE6
Ball valve DN10 female 3/8" BSP PN 500 bar