BA-095-100
Pakke str.:
5 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-095-100
Hylsa i stål
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
95 mm
Diameter outer
100 mm
Length
68 mm
Material
Steel
Package size
5 st
Barcode
228961
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
Hylsa i stål
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.