BA-077-082
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-077-082
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
77 mm
Diameter outer
82 mm
Length
61 mm
Material
Steel
Förpackningsstorlek
Streckkod
228958
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Måttskiss
Hylsa i stål
Product datasheet
Andra tittar på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.