BA-056-060
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-056-060
Ferrule for low pressure - ø56mm inside ø60mm outside
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
56 mm
Diameter outer
60 mm
Length
50 mm
Material
Steel
Package size
Barcode
228954
Gross weight
0,14 Kg
Net weight
0,14 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.