BA-048-052
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-048-052
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
48 mm
Diameter outer
52 mm
Length
46 mm