BA-046-050
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-046-050
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
46 mm
Diameter outer
50 mm
Length
46 mm
Material
Steel
Förpackningsstorlek
Streckkod
228951
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Måttskiss
Hylsa i stål
Product datasheet
Andra tittar på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.