BA-046-050
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-046-050
Hylsa i stål
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
46 mm
Diameter outer
50 mm
Length
46 mm
Material
Steel
Package size
Barcode
228951
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
Hylsa i stål
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.