BA-039-042
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-039-042
Hylsa i stål
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
39 mm
Diameter outer
42 mm
Length
40 mm