BA-035-038
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-035-038
Ferrule for lowpressure hose ø35mm ID x ø 38mm OD
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
35 mm
Diameter udvendig
38 mm
Længde
36 mm
Materiale
Steel
Mærke navn
Hydraspecma
Pakke str.
Stregkode
228945
Brutto vægt
0,03 Kg
Netto vægt
0,03 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse