ASATT11RA25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
ASATT11RA25
TT 11 cooler 0.55 kW 2 pol 400V 50 Hz/460 V 60 Hz
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
380 mm
By-pass ventil
No
Djup
398 mm
Höjd
340 mm
Kyleffekt
0.55 kW/°C
Ljudnivå
81 dB-A
Märke namn
ASA
Spänning
400 V
Ström
AC
Temperatur arbetsväska max.
+80 °C
Temperatur omgivning max.
+80 °C
Temperatur omgivning min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Tryck max.
26 bar
Tryck statiskt max.
26 bar
Package size
Barcode
488627
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
aut
Intrastat code
Product information
Product datasheet
Product datasheet
Product datasheet - 2
Others has been looking for
AIR COOLER TT 07 rail 230/460V 0.25kW 4-pol