AKM032-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
AKM032-SY
Slangkoppling KC ND32, Hane R1.1/4'', Rostfri
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter hose inner
32 mm
Material
Stainless steel
Material quality
SS 304
Pressure max.
10 bar
Temperature max.
+200 °C
Temperature min.
-30 °C
Thread
R 1.1/4 BSPT
Package size
Barcode
331781
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Combination nipple - type King.
Product datasheet
Others has been looking for
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
Partnumber:
371-0
Package size:
Partnumber:
10 st
SS Connction 1/2"(DIN2999) female/female thread PN10, mat. 1
2531-1-1/4-SY
Klokoppling 32 Ø1.1/4'', SMS1176
2 st
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Brandkoppling Pressal SL 76mm