AH12-15M-CEJN
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
AH12-15M-CEJN
Tryckluftslang 12mm 15m 20bar med kopplingar typ 1600/320
Specifications
Dimensions and shipping
Anvendelsesområde
Air, Water
Mærke navn
Hydraspecma
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-15 °C
Tryk maks.
20 bar
Tryk sprængning min.
60 bar
Package size
Barcode
464373
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Others has been looking for
Tryckluftslang Profiltress 40 Bar 10x17mm
Partnumber:
PT10X17
Package size:
50 m
Fire hose black Hilcoflex dim 52mm
Partnumber:
HIFLAT-52
100 m
Mercurio m. dim. 102 MM
Mercurio m. dim. 102 MM
AT-102
50 m
Apollo SF 2 hose. Dim. 2" (52mm)
Svetsslang Blå/Orange ISO3821:2014 6.3/6.3mm
1 m
100 m
Fire hose black Hilcoflex with relief cover.
HIFLAT-25
Universalslang Luft/Vatten 25/37 20 Bar SBR
AIR-25
Mercurio m. dim. 38 MM
Mercurio m. dim. 38 MM
AT-38
Black brake hose SAE J1402. Dim. 1/2 (12.5mm)
FBD-13
PTFE Hose 3/4" 1W Convoluted DNV
1 m
Kemikalieslang Chem Master UHMWPE SD 13x5xCL40
CMUSD-13
61 m
INDUSTRI STØVSUGESLANGE GRÅ 1.1/4"
EOG032
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
Sandblast hose EHC500 1" 25x39