9220PRO40G08
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Tierre
Model code
9220PRO40G08
Förpackningsstorlek
Streckkod
438587
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Kulventil 40mm - utv G1.1/2
Product catalog
Assembly instruction
Andra tittar på
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
Artikelnummer:
100 m
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
Artikelnummer:
PA331001528
1 frp
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
100 m
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m
PA-10/7.5-025M-B
1 frp
Slangsats Spiral, Svivlande R1/2'', 11x16mm, 4m
6/4mm Nylonrör svart 25m
6/4mm Nylonrör svart 25m
PA-6/4-025M-S
AL985 Synflex 1300 1/4
AL985 Synflex 1300 1/4
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
PA-18/14-050M-S
50 m
Polyamidrör Supersoft, 10mm, Grå 25m