8MF4003A10HBP01
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
8MF4003A10HBP01
Filter element - MPF - 10my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
63 mm
Diameter outer
130 mm
Filtration
Absolute
Filtration degree
10 my
Flow rate nominal LMin
553 lpm
Length
255 mm
Model code
MF4003A10HBP01
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C