8MF4002A10HBP01
Utvald variant:
8MF4002A10HBP01
Filter element - MPF - 10my absolut
Tillbehör (2)
Return filter - 10my absolut - 1.1/2" BSP
Artikelnummer:
MPF4002AG2A10HBP01
Returfilter tankmontage 10 my abs. bypass 1,75 bar 450 Lpm
Artikelnummer:
MPF4002AG3A10HBP01
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
63 mm
Diameter outer
130 mm
Filtration
Absolute
Filtration degree
10 my
Flow rate nominal LMin
454 lpm
Length
210 mm
Model code
MF4002A10HBP01
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C