8MF1001A10HBP01
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
8MF1001A10HBP01
Filter element - MPF - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
28 mm
Diameter outer
70 mm
Filtration
Absolute
Filtration degree
10 my
Flow rate nominal LMin
53 lpm
Length
90 mm
Model code
MF1001A10HBP01
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C