8HP0653A25ANP01
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
8HP0653A25ANP01
High pressure filter element - FHP - 25my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
25 mm
Diameter outer
47 mm
Filtration
Absolute
Filtration degree
25 my
Flow rate nominal LMin
94 lpm
Model code
HP0653-A25-A-N
Pressure max.
20 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C
Total length
223 mm