8369-20-30S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
8369-20-30S
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
800 hours salt spray DIN EN 9227
Diameter flange
50.8 mm
Diameter pipe
30 mm
Flange
1.1/4 "
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Material
Steel
O-ring
37,69X3,53 mm
Series
S
Shore
90
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
T
30 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C