8152-86-23-S
Pakke str.:
25 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
8152-86-23-S
Hose CLS Ø8,6mm steelspiral - filled with Lubriq
Tilbehør (2)
Presshylsa för smörjslang 8,6 till 02/4 stolpar
Artikelnummer:
4009-02-BEKA
Screw Ferrule ZnNi
Artikelnummer:
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Area of use
Grease, Oil
Brand Name
Groeneveld-BEKA
Color
Black
Diameter inner
4 mm
Diameter outer
8.6 mm
Material
Polyamide PA6, Polyurethane
Material thickness
2.3 mm
Pressure burst min.
840 bar
d2
8,6 mm
Förpackningsstorlek
25 m
Streckkod
258769
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Smörjslang spiralslang 8,6mm Fettfylld
Frequently bought together with
Skruvhylsa Ø 8,6mm ZiNi
Skruvhylsa Ø 8,6mm ZiNi
Partnumber:
Package size:
100 st
Rörstuds Rak 6x24mm
Rörstuds Rak 6x24mm
Partnumber:
Package size:
100 st
Rörstuds Rak 6x30mm
Rörstuds Rak 6x30mm
10 st
Rörstuds 90° 6x21mm
Rörstuds 90° 6x21mm
10 st
Rörstuds skarv dubbelpipig
Rörstuds skarv dubbelpipig
1 st
Skruvhylsa Ø 11.3mm
Skruvhylsa Ø 11.3mm
50 st
Rörstuds Rak 6x20mm för slang 11,3x2,5
50 st
Rörstuds 90° 6x28mm
Rörstuds 90° 6x28mm
Rörstuds 45° 6x24mm
Rörstuds 45° 6x24mm
Rörstuds Rak 4x20mm
Rörstuds Rak 4x20mm
Rörstuds 90° 6x37mm
Rörstuds 90° 6x37mm
Rörstuds 90° 4x35mm
Rörstuds 90° 4x35mm
Skruvhylsa Ø 8,6mm Vitkrom
Skruvhylsa Ø 8,6mm Vitkrom
8501-12-28-F
Rörstuds Rak 8x20mm för slang 11,3x2,5
Rörstuds Rak 6x30mm, Syrafast
Rörstuds Rak 6x30mm, Syrafast
1 st
Rörstuds 90° 6x32mm
Rörstuds 90° 6x32mm
Rörstuds 45° 6x35mm
Rörstuds 45° 6x35mm
Rörstuds Rak 8x30mm
Rörstuds Rak 8x30mm
Rörstuds Rak 6x20mm
Rörstuds Rak 6x20mm
25 st
Rörstuds 180° 6mm
Rörstuds 180° 6mm
Rörstuds 90° 8x36mm för slang 11,3x2,5
Rörstuds Rak 10x30mm för slang 11,3x2,5
Rörstuds 90° 6x45mm för slang 11,3x2,5
Rörstuds Rak 6x30, Push-In Type Lincoln
Rörstuds 90° 6x37mm, Rostfri
Rörstuds 90° 6x37mm, Rostfri
Rörstuds 45° 6x40mm, Rostfri
Rörstuds 45° 6x40mm, Rostfri
Skruvhylsa för fettslang 4/8mm
Skruvhylsa för fettslang 4/8mm
Rörstuds Rak 6x20mm, Rostfri för slang 11,3x2,5
Rörstuds 45° 8x70mm för slang 11,3x2,5
Rörstuds 90° 10x36mm för slang 11,3x2,5
Andra tittar på
Smörjslang 8,6 L:1,0m Press
Smörjslang 8,6 L:1,0m Press
Förpackningsstorlek:
50 m
Buntband 5x200mm, Orange, 100st/frp