SVIVEL INV-R 3/4'' -1'' MÄSSING WP250BAR
SVIVEL TEMA INV-R 3/4'' -1'' MÄSSING WP250BAR
…
Läs mer
Artikelnummer:
750
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
750
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Gevind indvendig
G 1, G 3/4 BSP
Mærke navn
Hydraspecma
Rotationshastighed maks.
60 rpm
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
188701
Bruttovikt
0,45 Kg
Nettovikt
0,45 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Data sheet
Andra tittar på
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Artikelnummer:
25 st
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
5 st
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
15 st
SVIVEL INV-R 1/4'' -3/8'' MÄSSING, WP250BAR
250
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
30 st
Svivel Rak, Utv/Utv-ORFS 1.7/16''-12 420 BAR
SZ-S16M-S16M
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
15 st
Adapter Rak, Utv-JIS/G
Adapter Rak, Utv-JIS/G
Svivel 3/8'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri