5TIR112544
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112544
SD25/6 bolt kit 6 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
6
Flow Nominel
240 lpm
Længde
544 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar