5TIR112482
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112482
SD25/5 bolt kit 5 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
5
Flödeshastighet nominell LMin
240 lpm
Längd
482 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
50 Nm