5TIR112420
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR112420
SD25/4 bolt kit 4 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
420 mm
Number of sections
4
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm