5TIR112358
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR112358
SD25/3 bolt kit 3 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
3
Flödeshastighet nominell LMin
240 lpm
Längd
358 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
50 Nm