5TIR112296
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112296
SD25/2 bolt kit 2 sections
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
296 mm
Number of sections
2
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm