5TIR110458
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
5TIR110458
SD16/7 bolt kit 7 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
458 mm
Number of sections
7
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm