5TIR108459
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR108459
SD6 boltkit 10 sections
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
10
Flow Nominel
45 lpm
Længde
459 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar