5TIR108421
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108421
SD6 boltkit 9 sections
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
421 mm
Number of sections
9
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm